חברת ג.נ. איכות פרויקטים בע"מ הינה חברה נדל"ן, העוסקת משנת 2001 בתחום הייזום, הפיתוח והביצוע של פרויקטים ציבוריים ומבני מסחר ומגורים בהיקפים גדולים ברחבי הארץ.

מייסדי החברה, בעליה ומנהליה הם ניסן סעיד וגיא שובי, שניהם בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה ובעלי הכשרה והסמכה בתחום הבנייה.

החברה צברה מוניטין וניסיון רב, המאפשר ללקוחותיה ליהנות מבנייה ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות. החברה בעלת רישיון בסיווג קבלני ג'5 בלתי מוגבל. במהלך השנים בנתה חברת ג.נ. למעלה ממאתיים אלף מ"ר של מבני תעשייה ומסחר ומאות רבות של יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, והיא מעסיקה כשבעים עובדים.

הודות לשילוב הידע והניסיון שצברו מנהלי החברה ועובדיה בתחום הנדל"ן מוענק ללקוחות שירות מקצועי ומקיף המגובה בניהול מיטבי של כל פרויקט בו דרושה מומחיות ומיומנות ביותר מתחום אחד. בחברה מועסק צוות רחב של עובדים, החל מעובדי משרד ועד מהנדסים, מנהלי עבודה, מפעילים ועובדי שטח מנוסים ומקצועיים במיוחד, המהווים את הנכס החשוב ביותר של החברה. לצורך ביצוע פרויקט החברה מעמידה כוח אדם איכותי, מיומן ובעל ניסיון רב בתחום, המעלה את איכויות הביצוע ומבטיח עמידה ביעדי הפרויקט, בלוח הזמנים ובמסגרת התקציבית שנקבעה.

 

 

שילוב של יכולות ביצוע, חזון עסקי המושתת על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מקצועיות חסרת פשרות המתעכבת גם על הפרטים הקטנים, עובדים מקצועיים ברמה גבוהה ובעיקר השקפת עולם שחרתה על דגלה אמינות, מהימנות ושקיפות – כל אילו בנו את מוניטין החברה ומאפשרים לה להשלים במצוינות יוצאת דופן את הפרויקטים שבביצועה. 

  1. לבצע עבודות בנייה וגמר בפרויקטים בהנדסה אזרחית באיכות גבוהה, עפ"י החוק ובהתאם לתקנים, מפרטים, לתוכניות ולצפיות הלקוח
  2. כל הפעילויות בתחום האיכות יקיפו ויחייבו את כל הגורמים בחברה ויעשו על פי כל החוקים בבנייה
  3. ביצוע המטלות והדרישות בתחום האיכות מחייב את כלל העובדים ובעלי התפקידים
  4. מערכת האיכות פתוח לביקורת והצעות שיפור מהעובדים, הלקוחות ומגורמים בלתי תלויים
  5. החברה משקיעה ותשקיע בהדרכות והשתלמויות לעובדים ובפעילויות לשיפור איכות החברה

נסיון

בשנות עבודתם הרבות צברו ניסן סעיד וגיא שובי ניסיון מעשי בבניית פרויקטים של מאות יחידות דיור, מבני תעשייה ומבני ציבורי

חדשנות

אמצעי הייצור המגוונים והחדישים מאפשרים לחברה להיות עצמאית בביצוע הפרויקטים ולהבטיח את האיכות הגבוהה ביותר

מקצועיות

החברה מקפידה על ביצוע בנייה בסטנדרטים הגבוהים והמקצועיים ביותר, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים המתוכננים לשביעות רצון לקוחותיה